Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 32 GB-os 3g-s Iphone 55000FT-é...

32 GB-os 3g-s Iphone 55000FT-ért? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a Tescoban, és az üzletsoron van egy telefonos bolt. Az én telóm most döglődik,szóval megálltam megnézni őket. Egy IPhone-on megakadt a szemem. Ez a bolt használt és új telefonokat is árul. Gondolom használt lehet. Több osztálytársamnak is (6) van Apple telefonja, bár pont velük nem szoktam beszélni. NEkem egy SAMSUNG s5230-om van,ami ugye már elég régi és nem is okos. Nem nagyon értek hozzá,de a legújabb Apple telók már nem 3gs-ek ugye? Ez mikori telefon lehet? Jó árban van? MEgérné?
2012. dec. 15. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy nem játszani szeretnék rajta. Itthon neteznék+üzenet+telefonálás (facebook)+zenehallgatás
2012. dec. 15. 11:27
 2/4 anonim ***** válasza:
3 éves lehet. 55ért már kapsz 1 jobb Sonyt.
2012. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Sony GO-t most láttam az egyik webboltban 55ért 2 év garival független. De kb egy olyan dolgot nem tudok most hirtelen amiben ne lenne több bármelyik másik telefon ebben az árkategóriában az androidos kínálatból. Használtan meg pláne.


A 3Gs Iphone felett eljárt az idő. Ha azt mondom 55ért adok neked egy 5800as Nokiát nem tetszene mi? Pedig egyidősek kb csak a Nokia jobban felszerelt, erősebb készülék.


Ha jól látom az olcsóbb és praktikusabb megoldások jobban passzolnának hozzád mint egy iPhone. Az s5230nál nem lesz nehéz jobbat választani :)

Ha most választhatnék telefont a GO-t választanám. Ezért:

http://www.youtube.com/watch?v=y3v5lN4U0bM

Gyakran van szükségem a telefonra ugyanis akkor is ha nem adottak a laboratóriumi körülmények ;) de ez csak az én preferanciám. Ha neked nagyobb képernyő jobban megfelel találsz abban is megfelelőt bőségesen.

2012. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
semmiképp.. 3gs elavult, csak kinevetnének
2012. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!