Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P, szerintetek...

Sony Xperia P, szerintetek megfelelő lenne nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


A véleményeteket szeretném kérni a Sony Xperia P-ről.

Tizennégy éves vagyok, ez lenne az első okostelefonom. Bonyolult használni, inkább válasszak egyszerűbbet? Egész nap zenét hallgatok, sokat olvasnék rajta, meg fényképeznék, meg persze a játékok ( :D )

Tudom, mennyi a rendszermemóriája, de sajnos nem értek hozzá. Szerintetek relatíve kevés, vagy sok?


Hozzátenném a dologhoz, hogy megkérek mindenkit, ne gondolja azt rólam, hogy a szüleim pénzét költöm, elkényeztetett csitri vagyok, meg hasonlók, és megkapok bármit. A helyzet az, hogy az előző telefonom négy éves, és bizony kezdi felmondani a szolgálatot. Nem azért fogok okostelefont venni, mert meghalnék nélküle, csak ma már nem lehet nagyon mást kapni.

A válaszaitokat előre is köszönöm szépen!! :)


2012. dec. 15. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kedves kérdező!


Én egy P-tulaj vagyok, úgyhogy tapasztalattal válaszolok. Ugyanezekre használom, mint te: zenehallgatás, játék, fénykép, és sok sok sok sok könyv. :) Bőven elég az a 13 GB, csak néhány ember szereti a nagy számokat - minél nagyobb, annál jobb miatt. De hidd el, hogy bőven elég. Az enyémen van 10 könyv most, vagy 80 zene és nem tudom mennyi, de sok kép és még most tart 2 Gb-nál - ja, és van rajta vagy 7-8 játék és alkalmazás, plusz a Total Commander.


Csak ajánlani tudom - nem fagyott le nekem még egyszer sem, nem bonyolult egyáltalán. Ha rámész a youtube-ra és beütöd, hogy " Segíthetünk? Xperia P" akkor kiad egy videót. A Vodafone csinált egy használati útmutatót a P-hez, hogy az alap trükköket elsajátítsd.


Ó, igen. Ha sok telefonszám van az előző kártyádon, akkor kérd meg azt, akinél veszitek, hogy az új microSIM-re(mert ebbe nem a normál mérető SIM kártya kell- a microsim ingyenes-) másolja át őket, különben nem biztos, hogy megjeleníti. Szívesen segítenek majd neked.


Ha bármi konkrét kérdésed van, akkor nyugodtan írj itt vagy privátban. Szívesen válaszolok.


Üdv, Reveur

2012. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Reveur,nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszod, rengeteget segítettél! :)


Még egy kérdésem lenne:


Nem tudom, hogy jól tudom-e (na, ezt megfogalmaztam valahogy :D), de szoftverfrissítésnél nem veszik el a memória tartalma?

Amiben megütköztem a telefonnal kapcsolatban, az az, hogy nem bővíthető. 16 GB ide vagy oda, de azért a memóriakártya biztonságosabb.

Neked nem szokott ez problémát okozni?


Még egyszer köszönöm a válaszodat, és ha erre válaszolsz, azt is! :)

2012. dec. 16. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, nem veszik el. Biztosítják az adatok és személyes beállítások megmaradását, ha frissítesz, de ez ki is van írva a frissítésnél - majd meglátod.

Egyébként egyáltalán nem. Fentebb soroltam, hogy mennyi minden van rajta és alig fogyott. Igazán megértem, hogy mindenki aggódik, hogy kis szám, kis szám, de szerintem bőven elég. :) Felesleges egy telefonra 32 GB, 64 GB. Teljesen kihasználatlan. Ha valaki mégis,akkor az gondolom a számítógép előtt nem ül annyit, vagy nem tudom. Mindenesetre szerintem elég.



Üdv, reveur

2012. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!