Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol ki a telefonom?

Miért kapcsol ki a telefonom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vettem egy Samsung Galaxy S Advance telót körülbelül 4-5 napos.. tökéltesen működött, kártyafüggetlenítettük és azóta néha magától kikapcsol.. egyszerűen csinálok valamit fekete és egyből kapcsol is be. Lehet hülyén fog hangzani de ha (kint) hideg helyen vagyok akkor semmi.. ha iskolában akkor képes kikapcsolni 5 percenként.. de van mikor csak óránként néha.. nem értem.. valaki ötlet? garancia már nincs rá, mobildoki megtudná csinálni? ár nem számít
2012. dec. 15. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
függetlenítés lehet betett a cellainformáció lekérdezőnek ezért lehet h egyik helyen restartol, máshol nem
2012. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mazán Csaba Zsolt válasza:
szia, találtál már a kérdésedre választ? én is hasonló problémákkal küzdök.. csak nekem már 1 éves a teló.. nincs garanciám.. és én még nem is tudok másolni a belső memóriára.. ha másolok akkor vmit lehet, hogy felmásol, de általában megakad! ha tudsz segíteni akkor köszönöm szépen! :D
2013. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!