Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Kis Plus tényleg ütésálló?...

Sztrecskó kérdése:

ZTE Kis Plus tényleg ütésálló? Mi a véleményetek a ZTE telefonokról?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, és az nekem nagyon jó lenne, ha találnék normális áron egy ütésálló telefont. A T-mobile-nál amikor bejelöltem hogy legyen ütésálló, ezt adta ki, a leírásban viszont nem találom. Van valakinek ilyen telefonja? Vagy ha bármilyen más ZTE telefonról tudtok véleményt mondani, az is jó. Köszi!

2012. dec. 15. 13:34
1 2
 1/11 tökmindeggy válasza:
24%
haveromnak van zte mobilja ami elég sz*r mindenhol irják hogy mennyit tud meg ienek de igazábol k**va lassú
2012. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor megmondom őszintén a véleményem.

A ZTE Kis plus NEM ütésálló!!!

Sok ember összehasonlít egy akármilyen jó kategóriás telefont egy kínai olcsó belepőszintű mobillal.

Hasonlítsunk egy subaru imprezzát egy suzuki swift-el össze.

Mindkettő autó, mindkettő "jó" is lehet, kinek mi.

Nekem megfelel a swift, mert szinte bárhova elvisz 13 éve és megvagyok elégedve vele, mert nem romlik el sűrűen.

Ugyanígy megvagyok elégedve a zte telefonnal, mert használható és működik.Vannak kompromisszumok benne, de az hogy k.... lassú volna azt kétlem.

Nem Samsung S3 kategória és nem is kerül annyiba.

Igaz nem is merül le 10 perc alatt, de ezt a hiányosságát én el tudom nézni neki.

Aztán tessék megnézni a rengeteg tesztet, hogy az a sok "buta" ember minek vesz kínai telefont, meg mondjuk galaxy mini-t, amikor vehetnének ájfont is volna....

2012. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
nekm zte kis plusom van.volt olyan hogy teljes erőből rohantam suliban a folyosón,és kiesett a zsebemből(csempére)és még csak egy kis karcolás se lett raja!meg már máskor is esett le;) semmi baja:)
2013. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Végül én megvettem a ZTE Kis Plust, elvileg nem ütésálló. DE! Nagyon strapabíró, én vettem rá kijelzővédőfóliát, így aztán az is védve van a karcolásoktól. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jó telefon. Erős, stabil, nem fagy le, kisebb esések sem ártanak neki.
2013. ápr. 16. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:

1. r*hadtul nem ütésálló

2. több RAM-ot írnak, mint amennyi valójában van benne.

2013. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a belső memóriával van bajom. Mindent az SD-re rakok, de így is alig fér rá valami. De amúgy jó kis telefont (kopp-kopp), most egy éves az enyém. :)
2013. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
az enyém is kb egy éves, egyszer kellett kijelzőt cseréltetnem, mert szarrátört, bár nem is esett kicsit... aztán most előjöttek a hibái... lassú, lefagy, nem lehet normálisan kezelni... nameg frissíteni se frissítették a szervízben -,-
2014. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem már másfél éve megvan, de még nem volt semmi problémám vele. A memória tényleg kicsi, arra oda kell figyelni. Illetve egyszer újratelepítettem, de nem a rendszer hibája miatt, de ez hosszú lenne, hogy miért. Tényleg nincs vele semmi gond, nagyon szeretem, és jól működik.
2014. júl. 10. 19:13
 9/11 anonim válasza:
a gyári adatok visszaállításával az én problémám megszűnt... de akkor gondolom, a tiéd root-olva lett, nemde? :)
2014. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de igen.
2014. júl. 17. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!