Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone 8 vélemények?

Windows Phone 8 vélemények?

Figyelt kérdés
Egy Nokia Lumia 620-at vennék, de nem a készülékről kérdezek hanem magáról a WP8-ról.

#Windows #windwos phone 8
2012. dec. 15. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom nekem nem jön be és soha nem kellene,nagyon zárt és mident meg kell vennei hozzá,tehát ha nincs bankszámlád szop tad mert nem tudsz semmit se venni,apk fájt se tutod rárakni meg mindig szinkronizzálgatni kell a zenézek,tehát olyan szar mint az IOS
2012. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a windows 8-as nokiákról az a véleményem hogy nagyon gyorsak és általában 4 generációs a böngészés rajtuk én ajánlom neked hogy vedd meg nekem lumia 800-asom va és nagyon jó.
2012. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsak tökéletesen mennek. :) u.i. lumia 800on csak 7.5 van. :) És nem mindegyik app fizetős nem tudom hogy miről beszél az elsőszámú
2012. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te nem értetted hogy mit írtam :D

Én úgy értettem hogy ami fizetős azt nem tutod rárakni "illegálisan" tehát letöltöd valahonnan és rárakod a telódra a gépen keresztül az apk fájt és nem kell megvenni ami fietős,de windows phonnál nincs ilyen,muszály megvenned bankszámláról,az meg már a másik hogy komolyan túl vannak árazva,nem értem hogy akar is a windows is sikeres lenni ha már egy nyavdadt andridos okostelót lehet venni 23.000Ft-ért pl Xperia Tipo wp8 meg mind 100+ fölött van szóval kicsit túlárazott de az igaz hogy gyorsabb és böngészés is gyorsabb rajta

2012. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Lumia 800-on 7.5 van. ÉN a 8-ról kérdeztem, és ott nem kell fizetni mint asz iTunesban. Lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..
2012. dec. 16. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
és szar zenékkel elvagy? Játékok mindig kevés van rá és nem tudja a játékokat rárakni,nem tudja telepíteni nincs hozzá APK fájl
2012. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értem magát a kérdésedet... "Szar zenékkel elvagy?" már bocs, de simán rámásolod, tökmindegy milyen zenét............
2012. dec. 28. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát marhára nem másolod rá simán. Ugyan az van mint az Iphone-nál, szopás.
2013. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy nem követed a híreket.
2013. jan. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!