Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor már nincs 0. facebook?

Akkor már nincs 0. facebook?

Figyelt kérdés

Ugye szólt a mondás, hogy buszon mindenki a telefonját nyomkodja és facebookozik, gondolom ez azért is volt mert ingyen volt. viszont mára ez megszűnt, nem?


Én ennek csak örülök, ha így van.


2012. dec. 15. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne örülj, nem szűnt meg.
2012. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem szűnt meg.

De a szolgáltatók azért elkérnek havonta pár100ft-ot azért hogy legyen 3G hálózatod. Ami persze kell hozzá.

(trémobil havi 500-at akart kérni érte...)

2012. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem fog mindenki leszokni a facebookról, csak mert nincs az a tré, képektől mentes, csak egy bizonyos hálózatban használható lebutított szolgáltatás.

Párszáz forintért már lehet gigabájtos adatforgalmú mobil netet előfizetni, arra meg ott van az m.facebook, vagy erősebb telókra simán a facebook.com.


Egyébként miért is zavar ez téged? Nem tök mindegy, hogy most a telóját nyomkodja, vagy mereven bámul maga elé? Vagy irigyled?

2012. dec. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem irigykedek rájuk. Nekem is volt pár hétig, de mivel nem használtam így lemondtam a szolgáltatást.

Azért zavar mert az ismerőseim közül egyre több az olyan akivel ha beszélgetek közben is a telefonját bámulja folyamatosan. És ez már baj.

Az, hogy unalmába azt nézi az nem érdekel. De ez már beteges amit csinálnak.


(gondolom most is le leszek pontozva, pedig sajnos ez az igazság, és gondolom olyanok pontoznak akik magukra ismernek ebből az írásból)

2012. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Attól, mert antiszoc/erősen függő ismerősöd, még a szolgáltatás nem feltétlenül felesleges. Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
2012. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!