Android error 498?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Remélem jó helyre írok.

Egy Samsung Galaxy i5510-em van, és akármilyen nagyobb (>20 MB) appot próbálok letölteni a Play Store-ról, mindig 498-as hibával megszakad.

Annyit sikerült kiderítenem, hogy valószínűleg a cache kevés neki.

Próbáltam az App Cache Cleaner programot, sikertelenül.

Leszedtem a Play Store-t és megpróbáltam Marketen keresztül letölteni, ott sem ment.

A telón az alap 2.2-es android van. Teljesen tiszta, most állítottam vissza a gyári beállításokat. Semmilyen app-ot nem töltöttem le rá.

Minden segítségnek örülnék!


2012. dec. 15. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Go to Settings > Applications > All > Google Services Framework, hit Force Stop Go back a level, go to Gmail, hit Force Stop and Clear Data Go back a level, go to Contacts, hit Force Stop and Clear Data Go back a level, go to Contacts Storage, hit Force Stop and Clear Data" Worked on my Android. Thank you very much. I was rattling with frustration and anger already.
2012. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
valaki leirná magyarul??
2015. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!