Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber! Nokia lumia 610-es...

Viber! Nokia lumia 610-es telefonom van windows phone 7.5 szoftver. Ha smst kapok viberen jelez a telefon, ha hívnak nem csörög nem jelez, max ha már a másik fél lerakta Mi lehet a probléma? Telenoros vagyok itthoni wifin keresztül használom

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 13:33
 1/3 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


Please try to uninstall>wait 24 hours>reinstall...If the issue persists please contact us via: [link] further assistance. :)


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

-----------------------------

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


Kérjük, próbálja meg eltávolítani> 24 órát várni> újratelepítése ... Ha a probléma továbbra is fennáll lépjen kapcsolatba velünk: [link] további segítségért. :)


Ha további kérdései vagy műszaki támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Thanks,

Viber

2012. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mara84 válasza:

Helo!


Én kipróbáltam ezt a megoldást, de nem jó. Nem csörög a viber, ha nem vagyok a programban :(

2013. jan. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Viber ***** válasza:

Thank you for the information.


We kindly ask that you take a minute and report the details of the problem to our support team through our official HelpDesk (found at [link] With this information, our development team will hopefully be able to find the source of the problem, and ultimately resolve it.


*Make sure to write the ticket in English


Thanks in advance :)


-------------


Köszönöm az információt.


Kérjük, hogy veszel egy perc, és számoljon be a probléma, hogy a támogatói csapatunk keresztül hivatalos HelpDesk (talált [link] Ezzel az információval, a fejlesztő csapat remélhetőleg képes lesz megtalálni az a probléma forrását, és végső soron megoldását.


* Győződjön meg arról, hogy írjon a jegyet angolul


Előre is köszönöm :)

2013. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!