Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy számlázzák majd ebben a...

Hogy számlázzák majd ebben a hónapban az új és a régi előfizetést?

Figyelt kérdés
Lejárt a 2 éves hűségnyilatkozatom a Vodafone-nál, tegnap meghosszabbítottam egy másik tarifacsomaggal. 27-e körül van a számlazárás. Most 3000 Ft-nál tartok (régi előfizetéssel), az új előfizetésnél meg 5000 Ft a havidíj... És az érdekelne, hogy most részarányosan fogom megkapni az új havidíjat? Persze pluszba még a 3000 Ft-ot...

2012. dec. 18. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, megoldják.
2012. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég érdekes, hogy tegnap 3000 ft volt az egyenlegem, most meg már 8000 ft...
2012. dec. 18. 12:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondtam.
2012. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon jól megoldották nem mondom... Főleg, hogy akkor ezen felül a régi havidíj alapdíját is be kell fizetnem, sőt akkor az újnak is.... +8000 ft... magyarul 2000(régi havidíj) +5000(új havidíj) +8000(mostani egyenlegem)... ez persze csak nettó. :\
2012. dec. 18. 12:24
 5/10 bp1985 ***** válasza:
Meg kellett volna kérdezned.
2012. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ide, normális ember már csak a logika alapján is ha aláír valamit ami pénzbe kerül, előbb kérdez.

Ne minket hibáztass.

Vagy azt vártad hogy megoldjuk?

Amúgy is Te vagy az előfizető, neked adják ki és neked jár minden infó ezzel kapcsolatban.

Élj vele.

2012. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én itt senkit nem hibáztatok, magamat se... csak a vodafone-ont!

Itt az a baj, hogy nem telefonáltam, nem sms-eztem őrültek módjára, sőt még netet se használtam... és egyszerűen nem értem mi növeli az egyenlegem! Reménykedtem, hogy valaki is volt ilyen helyzetbe, és elmagyarázná, hogy mi van ilyenkor? A szerződésben nem volt semmi olyan, hogy akkor levonnak majd óránként 400 Ft-ot, mert úgy tartja kedvük!

"És az érdekelne, hogy most részarányosan fogom megkapni az új havidíjat?" igen, ezt bevallom hülye voltam, hogy nem kérdeztem meg, de már nem is nagyon érdekel... de nekem a semmiért ne vonjanak le annyi amennyit... Ha érdekel, amit nagyon kétlek... Matrix 2 a csomag.

2012. dec. 18. 21:03
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet úgy hangzott, hogy hibáztatlak titeket, de nem állt szándékomba.
2012. dec. 18. 21:06
 9/10 bp1985 ***** válasza:
Itt magadat tudod csak hibáztatni, mert nem olvastad el,amit aláírtál. amúgy ne fossál, nem fogják rádverni, hanem részarányosan fogsz fizetni.
2012. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De miért nem lehet elhinni, hogy elolvastam ott is, meg itthon is... Többször átolvastam, de semmit nem írnak erről! 4 éve vagyok a Vodafon-nál, és még sose volt ilyen. Még mikor anno megkötöttem az első két szerződésem velük, akkor se volt ilyen. Hát jó hogy megijedek! Főleg, hogy már 10ezer Ft-nál tartott éjszaka...
2012. dec. 19. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!