Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a huawei...

Milyen telefon a huawei ascend y200?

Figyelt kérdés
Sok panaszt olvastam hogy kicsi a memóriája és emiatt nagyon rosz,de nekem nagyon tetszik és nagyon a melett vagyok hogy holnap ezt meg is fogom rendelni érdemes? akinek van ilyen telója szereti vannak vele gondok? és a kicsi memóriája miatt mit érdemes fel tenni rá? mert nekem zene halgatásra,videó nézésre és pár játékot tennék fel arra szerintem tökéletes androidos telefon. és felesleges alkalmazásokal nem pakolnám tele.

2012. dec. 19. 19:12
 1/5 anonim válasza:

Hali. Pár napja vettem, én meg vagyok vele elégedve, azért vettem ilyet mert főként telefonálni szeretenék de ha wifis helyen vagyok akkor tudjak azért netezni meg ilyesmi.

Tettem rá pár alkalmazást, jól futnak, nem fagy le meg semmi, widgeteket is jól vereti, akkuja 4 napot kibír simán kis net kis telefonálás, navigációt nem tettem rá azért arra nem nagyon alkalmas.

20 rugóér sztem jó választás. Egy csomót nyomkodom amúgy.

2012. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi meg is rendeltem a telót holnap hozzák is remélem bevállik nekem is :D
2012. dec. 20. 18:04
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg is jött párnapja és eddig jól bírja :D a játékok nem akadnak meg semmi

Akkor van némi akadás a menüben mikor be kapcsolom és míg be nem tölt de más semmi

2012. dec. 25. 01:14
 4/5 anonim válasza:

hali,

nagyon jó kis teló sztem is, már amenniyre értek hozzá és tapasztalom, de néhány alkalmazás letöltése után megtelt a belső memóriám, miközben az SD kártyám gyakorlatilag üres...

segítsetek!!!

2013. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csonti1998 válasza:

Sziasztok!


Nekem is ilyen telóm van, nagyon jól bírja a játékokat.

Pl.: Pocket Legends,Contract Killer,Angry Birds,Assassin's Creed...

Jó kis telefon, de néha beakad a 256-os ram miatt.

Jah és ha Googlee Playről tőltitek a játékot akkor így legyen beállítva hogy elférjen: Beállítások->Alkalmazások->Preferált telepítési hegy->Eltávolítható SD-kártya.

2013. jan. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!