Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért dob ki a Dead space?...

Szalai Martin kérdése:

Miért dob ki a Dead space? (alcatel ot-995 4. 0.4) részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

olyan gondom lenne ,hogy rátettem ezt a játékot a telefonomra. Belépek és behozza az Ea logót tölt meg minden. El indul a játék és kidob. van amikor játék közbe, van amikor már az Ea logónál.Egyszer tudtam játszani vele kb egy fél másodpercet aztán kidobott.


miért van ez?


amúgy dead space v1.1.40


segítsetek pls!


2012. dec. 20. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyenge hozzá a telefonod.
2012. dec. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A hiba:


Alcatel OT 995

2012. dec. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

Ez sajnos ilyen. Én is lekaptam az angry birds-öt, hogy a csajom játsszon, de 600mhz-en leáll... 800mhz-en meg az egész teló áll le... 748-on meg elmegy, csak zabálja az akksit és ha folyamatosan töltöd játék közben, akkor megsül, úgyhogy néha pihit kell tartani...


GTA3 szaggatott nagyon, de soha nem állt le... Ha komolyabb játékot akarsz, komolyabb masinát kell venni...

2012. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolònak üzenném hogy már ment rajta...;)

Különben meg egyeltalán nem szar telefon az árához képest... a mostwanted simán megy rajta.:) nézz csak utána miket tud...

2012. dec. 20. 14:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ebbe 1.4es proci van
2012. dec. 20. 14:50
 6/7 Dona válasza:

ez egy tökéletes felsőközépkategóriás készülék... Nagyon sok játék, az újjabbak jógrafikával is futnak rajta (tapasztalat.. pl.: batlefield bad company2, mostwanted, nova sorozat, amazing spiderman, splinercel conviction stb) Nekemis voltak gondjaim, 4x szedtem le 4 verzióban a Dead Spacet és 5 ödjére indult, feltehetőleg másképpvannak optimalizálva....

üdv.: egy ot-995 tulajdonos...

ui.: ha kérdésed van akkor privátban szivesen segitek..

2013. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na ezt írnám mindenkinek aki szerint azért nem megy mert gagyi a teló.. hogy találtam működő verziót.. és nincs rootolva a teló meg semmi se.. megy rendesen!:D
2013. jan. 29. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!