Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 920 nem töltődik,...

Nokia Lumia 920 nem töltődik, de miért?

Figyelt kérdés
Tegnap este olyan 50%-on volt az akkumulátor, ezért nem tettem fel töltőre a telefont, de reggelre kikapcsolt és azóta se bekapcsolni se tölteni nem lehet. Van valami típushiba? Csak saját töltővel töltöttem és egyszer se lett ledobva.

2012. dec. 21. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szúrd rá számitógépre. Ha úgy se megy akkor elromlott.
2012. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tartsd le nyomva a hangerő le gombot és a bekapcsológombot 10ms-ig, ez után működnie kéne, nekem is volt ilyen.
2012. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ez a 2 gombos nekem is működött, Utána is csinálta többször?

szted vigyem szervízbe vagy ez "normális" ?

2013. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyanezt csinálta épp most az enyém is. És az életben először hasznát vettem a gyakorikérdéseknek, mert működött ez a 2 gombos okosság. /köszi:)/ De azért nem örülök, hogy egy 5 napos, 160ezres telefon ilyeneket csinál.... Pláne, hogy sokan szidják a WP-t, én meg szeretnék már rácáfolni :D
2013. febr. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon hasznos tanács volt, én már szervizbe akartam vinni, de így be lehetett kapcsolni. Kiegészítésként megemlíteném, hogy megjelent a frissítés hozzá (T-mobilos telcsi), amit telepítettem és azóta nem csinálta.
2013. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!