Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini Pro-n kívül nincs...

Xperia Mini Pro-n kívül nincs olyan androidos telefon, aminek QWERTY billentyűzete is van?

Figyelt kérdés
és forgalomban van jelenleg is.
2012. dec. 21. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már sony akkor például Sony Ericsson Xperia Pro, vagy Samsung Galaxy Chat ,vagy Samsung Galaxy Y Pro ,vagy HTC ChaCha.
2012. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Te most tényleg ekkora bunkó vagy már bocs.Kapásból mondok 10-et persze nem mind1ik van már forgalomban, de tudtom szerint már a mini pro sincs forgalomban.
2012. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja én tényleg ilyen őőőő "bunkó" vagyok . a htc-ből egy régebbit ismertem ami qwerty-s volt de az asszem még a legelső android 1.0-s rendszert használta. de gondolom 20-30k közt nem találok qwerty-set, így marad a sony tipo megvétele asszem
2012. dec. 21. 16:04
 4/8 A kérdező kommentje:
áhá megvan a bukkanó, nekem olyan qwerty-s kell ami kicsúsztatható. na így már más tészta :P
2012. dec. 21. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy válaszoljak is, egyelőre ennyit találtam: http://href(pont)hu/x/j0oh

Ezek forgalomban vannak vatera meg az ilyen hasonló oldalakon.Szolgáltatónál a vodafone-nál még kapható a Motorola Fire.

2012. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A (pont) helyébe írj .-ot akkor műkszik a link. Előző voltam.
2012. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

Sok van. De már párat fel is soroltak...

Most árkategóriánként a legjobbakat mondom: 20ért x10 mini pro

30ért: mini pro

48 újan a pro


amiknek nem tudom az árát, de nem rosszak: motorola milestone 3, samsung s2 csúszkás változatban (captivate glide vagy mi), samsung attain.


én ha valamit nem tudok, először megnézem a guglit...

2012. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Galaxy SII-nek nincs csúsukás változata.A CAptivate Glide-nak nincs sok köze az SII-höz azon kívül hogy mind2 Samsung és hasonló a hardverük.
2012. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!