Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Szerintetek milyen telefont vegyek? A ZTE Blade 3 és a Huawei Ascend G300 között vacillálok, a két telefon között 10-15 ezer forint különbség van! Ezért nálam egyenlőre a ZTE a befutó! Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. dec. 21. 19:40
 1/3 tomix94 válasza:
Én is latolgatom, hogy ZTE-t veszek, és én is a Huawei g300-ast néztem ki előbb. Szerintem jobban megéri a ZTE-t venni.
2012. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telefonos ismerösöm(Telenornál úgymond vezető féle(menedzser) nekem a Huawei Ascend G300-at használta,viszont a ZTE-nél az op rendszer a legujabb!:D Szóval nehéz a választás
2013. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stewie Griffin2 válasza:
ha lehet más is, az alcatel ot992d is 50 ezer ft az 2 magos érdemes gyűjteni rá mert most lehet hogy megfelel a zte és a huawei is de 2-3 évre veszel telót és akkor lehet hogy a 2 mag lesz a minimum
2013. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!