Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony XPeria U telefonon be...

Sony XPeria U telefonon be lehet valahogy állítani, hogy nagyobb legyen a betűméret?

Figyelt kérdés
Az apró betűket nem igazán látom, és érdekelne, hogy van-e esetleg téma, vagy valahol egy opció, ahol az egész menüt "nagyobbá" lehet varázsolni?

2012. dec. 21. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Beállítások/Megjelenés/betűméret. Nekem itt lehet /ICS/ Ha olvasol működik a 2 ujjas nagyítás, ha erre gondoltál.Ha nem, kérdezz.
2012. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma kaptam, még barátkozok vele. Igazából az a baj, hogy az ikonok alatt alig látom, hogy mit ír, meg a főképernyőn a dátum is pici betűs, stb... az üzenetekről meg nem is beszélve... De addig már eljutottam, hogy testre szabtam a főképernyőt, csak azok az ikonok vannak kint, amiket használok, azokat meg "képről felismerem" :) Még gyári szoftveres, nem frissítettem! Olvastam, hogy frissítés után "elromlanak" a dolgok... Igaz ez?
2012. dec. 21. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvastam itt a gyiken hogy a wifi nem működött egy pár embernek megfelelően, de nekem semmi gondom nem volt vele. Sőt, nekem előtte volt olyan gondom h hiába nyomtam a wifi ikonra, nem akarta bekapcsolni csak 3. próbálkozásra. ICSvel megoldódott, nekem lassan indult, kb 3 nap volt mire rendesen ment. Azt h ICSvel jobban kihasználja a 2 magot na én ilyet nem tapasztaltam, nekem ugyanolyan gyors. Most már úgy vagyok vele h összességében azért megérte frissíteni.
2012. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találtam még egyet:

Beállítások/kisegítő lehetőségek/nagy betűméret


/bár nem emlékszem h ez lett volna a korábbi rendszeren/


így az ikonok alatt is nagyobbak a betűk

2012. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) A másik gondom vele, hogy sokszor írja ki, hogy az androdid tevékenység system nem válaszol. (még nem frissítettem, gyári software...) Nem tudom, hogy a frissítés megoldaná-e? És ICS-t hogy lehet rá varázsolni? WIFI-n keresztül próbálom frissíteni, de nem talál semmit!
2012. dec. 26. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ICS-t a PC Companion prg ajánlotta fel és követtem az utasításokat. Nem tudom, nekem a wifi sz@rakodott de az a hiba ICS-re frissítéssel megoldódott.
2012. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is frissítettem, ICS-re, a PC companion 2.1-el, a hibák megoldódtak, azóta a system hiba sem jött elő! :) Remélem, hogy így is marad! Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 28. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!