Nokia Lumia 800?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy milyen telefont válasszak így karácsony alkalmából magamnak de nagyon szemeztem ezzel a Nokia Lumia 800-al de nem tudom írnátok véleményt róla vagy olyan telefonokat ami ezzel a telefonnal gy árban van és esetleg jobb??

2012. dec. 23. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nekem Lumia 800-am van ,de már kezdem megbánni hogy megvettem,ritkán lefagy,alkalmazásokat néha nem nyit meg,van olyan játék amit csak akkor indit el ha a telefon átváltod más nyelvűre,ha most anyagi helyzetem úgy engedné ,biztosan lecserélném,de ha mégis ezt a telefont választod és segitség kell,nyugodtan irj privit:)

2012. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kistestvére van a 710-em és sose volt gongom a fagyással, de még megakadni se láttam, pedig 1 éve már megvan lassan és gyűröm rendesen. gyors, mindent megnyit azonnal, ahogy az én akarom.

De, előző, ha veszel pl egy androidosat, akkor azon is lesznek néha fagyások, meg akadások rendesen.

Ilyen anyaghasználattal, kamerával, rendszerrel, egyediséggel, telefont ebben az időszakban, ilyen gyorsaságban a L800 kivételével, meg a L710 kivételével nem kapni.

2012. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1.-es , az lehetetlen hogy lefaggyon , akik megvették a Lumia 800 erre senki nem panaszkodott , vagy hazudsz a telefonnal kapcsolatban , vagy egy replika , vagy valami tönkre ment benne . Szerintem semmi bajod nem lesz vele ha megveszed és remek telefon .
2012. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes az első hozzászóló.Nem szokása a WP-nek fagyni de még akadni se nagyon,ilyet én sem nagyon hallottam még.Valami rossz abban a telefonban,vagy.....karácsony miatt én nem mondok semmit.Jó telefon az L800,pláne mióta ilyen jó árban van.(volt az 100Xezer forint is.)
2012. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem akadnak a lumiák. És egyértelműen jó telefonok is. :d Én kb 1,5 éve vettem meg a l800-ast egyszer sem akadt. Nem úgy, mint az android. Plusz ha kilépsz egy programból, akkor abból kiléptél, nem fut a háttérben nem szívja feleslegesen az akkut. Nem úgy, mint az android. xd


Folyamatosan változó független árak.

Nokia lumia 610

[link]


Nokia lumia 800

[link]


Nokia lumia 900

[link]

2012. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Annyira jó, hogy sosem kéne andoridos telefon :D Imádom :D
2013. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!