Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Miért nem működik a...

Segítség! Miért nem működik a Samsung Galaxy Ace mobiltelefonom?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja vettem használtam egy telefont. nagyon megbízható eladó volt a telefonnal teljes mértékben meg voltam elégedve mivel tökéletesen működött 2 héten keresztül. Ezután jelentkezett az a probléma, hogy a telefon magától átváltott repülő üzemmódra(nem lehete kikapcsolni!) ami eléggé lekorlátozza a telefont tehát nem lehet vele hívni, engem sem tud más hívni valamint kikapcsolja a wifit. Emellett a másik fő probléma, hogy 20 percenként lemerül a telefon és hiába töltöm 100%-ra 2 óra múlva teljesen lemerül. Azt tanácsolták nekem, hogy tegyek rá új androidot, de sajnos nem értek hozzá.. a számítógéphez is próbáltam csatlakoztatni, de nem sikerül a telepítés..

Valaki megtudná mondani mit tegyek? Nagyon nagy szükségem lenne a telefonra most, de használhatatlan sajnos! Ha valaki el tudná mondani nekem mit tudnék vele kezdeni nagyon megköszönném!


2012. dec. 24. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: Add el azt a sz*r telefont. Nekem 2 évig volt de már az 1. héten 2-szer volt szervízben és azután hetente kellett vinni mert mindig volt valami problémája (ráadásul én nem használtan vettem). Az aksi nekem ilyen volt: 25 perc az út a Hermanig. Egész este töltöm, kikapcsolom. Reggel 100%, Hallgatok 3-4 zenét, Hermanhoz érek 5% és 2. óra elejére le is merült. Már szerencsére Xperia P-m van.


Ha olcsón akarsz az Ace-nél jobb telefont Alcatel One Touch 995 vagy bármilyen Xperia.

2012. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen már rájöttem, hogy nem a legjobb választás volt, de sajnos most nincs pénzem megint újat venni.. :/ És a válaszod sem oldotta meg a problémámat..

Az android telepítés nem segítene?

2012. dec. 24. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!