Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen lassú a Nokia 500-am?

Miért ilyen lassú a Nokia 500-am?

Figyelt kérdés

Nem a 3D-s alkalmazások futtatásával van a gond, mert tudom, hogy az a GPU hiánya miatt van, hanem alapból nem gördülékeny a telefon, lassan "áll fel" bekapcsoláskor.

Nagyon gyakran lefagy, telefonhívásokat nem tudom lerakni mert nem reagál érintésre(lefagy), ébresztőt se tudom kinyomni nagyon gyakran, csak, ha kiszedem az akksit(lefagy). Nagyon idegesítő tud lenni. Van rá valami házi megoldás? Wifire sem enged felcsatlakozni gyakran, csak újraindítás után.


2012. dec. 24. 13:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és nem arra vagyok kíváncsi, hogy "mert szar" meg "gagyi", hanem valami használhatóra. :D

1 GHz-s processzornak csak elégnek kéne lenni, hogy ezek ne álljanak fenn, nemde?

2012. dec. 24. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:
20%

Nem mindegy, hogy az az 1ghz-es proci armv6-os vagy armv7-es...


Nem véletlenül nem szoktuk itt ajánlgatni ezt a telót.

Max azok akik a nokia néven nem látnak tovább...

2012. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet televan szeméttel. Csinálj egy hard resetet.
2012. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!