Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U: Hogyan tudom frisstí...

Xperia U: Hogyan tudom frisstíeni?

Figyelt kérdés

Mi ez a PC Companion dolog?

Linkelné valaki hol találom meg lépésről-lépésre mit kell csinálni? Már kijött rá új verzió, ez biztos, Android 4.0

Azt olvastam nem biztonságos otthon, ezért szeretném a pontos leírást.


Köszi előre is a helpet! :)



2012. dec. 24. 13:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Most olvastam, SUS-el is lehet frissíteni, azt hogy? :)
2012. dec. 24. 13:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Pc cokpanionnal: rádugod a telefont a gépre, fel fogja ajánlani a telefon, hogy telepítia pc companiont a gépre, miután telepítette, a pc companion fel fogja ismerni a telefonodat, és rögtön fel fogja ajánlani, hogy ftissítsd a telfonodat. És onnantól kezdve már csak azt kel csinálni, amit kiír neked, itt nem lehet félre nyúlni.


A sony update service-el: töltsd le a gépedre, nyisd meg, dugd be a telefonodat, majd az update service-n válaszd ki, hogy milyen telefonod van, majd kövesd ott is az utasításokat.

2012. dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2012. dec. 24. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!