Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini-t érdemes...

Samsung Galaxy Mini-t érdemes venni?

Figyelt kérdés

Tönkre ment az előző telefonom (Samsung S5230). Sosem volt androidos telefonom, nem tartok rá igényt. Jól elvoltam eddig az előző telefonommal (lehetett zenét hallgatni rajta, és működött az ingyenes Facebook).


Érintőképernyős telefonhoz ragaszkodok, olyat szeretnék, amin van wifi. Viszont elég 'gagyi' telefonokat láttam. Ez a készülék volt az, ami úgymond tetszett is, olcsóbban is megtudom venni, viszont tartok tőle, hogy 'túl' okos, és nem használnám ki... Mellesleg mobil netre 100%, hogy nem fizetnék elő.



2012. dec. 24. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a telefon nem túl okos, hanem túl h.lye


Vegyél egy xperia tipo-t inkább.

2012. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért túl hülye?


Írtam, hogy tartok tőle, hogy 'túl' okos, és nem használnám ki. Akkor a Tipo-val mi lenne a helyzet?

2012. dec. 24. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Számítógéped van?

most milyen?


Kihasználod tökig?


Ezek ugyanis számítógépek, nem elsősorban telefonok.

2012. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alap, irodai gépem van, és arra használom, amire való (nincs több 100.000 Ft-os gépem, amin mindenféle játék fut).
2012. dec. 24. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mit gondolsz itthon, most mi van?


1 közel 6 éves gép, de akkor csúcs gép volt amikor vettem...

Azért jó még ma is viszonylag. Pentium4-es stb.


Úgyhogy gondold át, hogy veszel inkább egy elavultnak számító "kéziszámítógépet" ma, vagy egy modern hardverűt.

2012. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Wifiről következtetve netezni akarnál rajta. Nos, hát olyan pixeles a kijelző, mint a minecraft.
2012. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként egy telefon sosem lehet "túl okos"
2012. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!