Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom újratelepíteni...

F.Nora kérdése:

Hogyan tudom újratelepíteni Telenor ONE-Touch készülékemet? - miután a "gyári beállítások "-ra kattintva kikapcsolt.

Figyelt kérdés

Azóta bekapcsolásra csak annyit reagál, hogy kéri a nyelvet válasszam ki, majd érintsemm meg az androidot de arra már nem reagál semmit. One Touch Upgrade Q-t használva útközben mindig megszakad, nethibára vagy telefon és gép közötti kapcsolat szétmenésre hivatkozva leáll. Nem tudom mit csináljak. (Honnan tudok rá operációs rendszert szerezni, ha befuccsol az upgrade q?) Kérek valakit, hogy segítsen, hogy indulhatok el. Újra szeretném telepíteni a telefont, eddig 2.2.2 volt rajta, most 2.3.4-et van annál újabbat szeretnék rátenni. Egyenlőre az is fantasztikus lenne, ha tovább jutnék az android érintésnél! A hangerő fel/le és bekapcsológomb kombinációra sem reagál különösebben mást! :D Előre is köszönöm a segítségeteket!


P.S.(nem nagyon merem szervizbe vinni, mert rootolva volt... :S NEM ÉN CSINÁLTAM, ÉS MOST EMIATT SZÍVOK!



2012. dec. 25. 01:39
 1/2 anonim válasza:
Tudom hbez nem segít de szerintem ne rakj rá újabb androidod mert nem biztos h elbírja... Am nekem is One Touchom van :D
2012. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Prohardver.hu -fórumok. Beírod a telefonodat a keresőjébe, beregizel és a fórumban segítenek.
2012. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!