Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek a 17 éves lányotoknak...

Vennétek a 17 éves lányotoknak egy iPhone 5-öt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 22:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább úgy kérdezném, szüksége van egy 17 éves lánynak iphone 5-re?
2012. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Túl drága, lehet hogy elhagyja vagy ellopják. Vegyél neki iPhone 4/4s-et vagy androidos telefont. Ha iPhonet veszel semmiképpen se 8 gigásat. Semmire sem elég.
2012. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
5-öt nem vennék, mert nagyon drága, közben meg nem tud többet, mint a többi (és a hátulja még nem is néz ki olyan jól, mint a többinek). Vennék helyette inkább 4-et nekem is olyan van, 8 gigás, eddig mindenre elég volt, szépen működik. Persze nekem bőven nincs még lányom.
2012. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Minek? Hogy Janiskodjon vele? Tök felesleges, inkább android, meg pláne mire kell neki? Még ha egész nap telefonálna azt mondom oké...
2012. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

"ha egész nap telefonálna azt mondom oké..."...egész napos telefonálásra legjobb egy buta telefon az legalább ki is bírja :D


De én akkor is azt mondom, hogy az égvilágon semmi értelme nincs (a menőzésen kívül) egy 17 évesnek iphone 5-öst venni.


De ha már mindenképp iphone, akkor inkább egy 4S.

2012. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egy 60-80 ezer forint körüli Nokia, HTC, Sony lenne jó. De ha már annyira a márka számít akkor ájfon 4/4s
2012. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Semmiképpen! Ismerősöm 15 éves fiát összeverték érte, és ellopták tőle.. hiába idősebb, ő egy lány, félteném. Jó, persze más telefonnal is megtörténhet, de valahogy az IPhone-nal nagyobb esélyt látok rá. Másrészről 17 évesen messze nem tudja értékelni, hogy mennyi pénzt ér. Tudom, mert én sem tudtam anno.. Ha kinyalták volna a seggem, akkor meg most nem lennék ennyire önálló.

Inkább valami középkategóriás telefont vennék, Xperia U, vagy ilyesmit, 50ezernél többet nem költenék rá.

2012. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
hát... ha van rá pénzed és nem sajnálsz kiadni érte 200ezret akkor vegyél neki! főleg ha neked is az van akkor rengeteg jó alkalmazást tudtok használni. viszont lehet hogy egy 17 éves
2012. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

(előző csak lemaradt a vége)

hát... ha van rá pénzed és nem sajnálsz kiadni érte 200ezret akkor vegyél neki! főleg ha neked is az van akkor rengeteg jó alkalmazást tudtok használni. viszont lehet hogy egy 17 éves lány nem úgy vigyázna rá vagy nem is értene hozzá. mind két esetre van ismerősöm mert egyik tud rá vigyázni, ért hozzá és jól ki is tudja használni a telefon adottságait, a másiknak meg apuci pénzes és menőzni tényleg jó viszont azon kívül csak internetezni tudja használni mert ugye alkalmazást le tölteni már bonyi számot rátenni meg végképp (ez irónia volt, de aki nagyon szőke annak tényleg az :D) szóval ezért venni felesleges, de ha tényleg tudná is használni vagy legalább próbálná akkor megéri beruházni és ha egy jó telefont akarsz neki és úgy látod hogy vigyázni is tud rá akkor vegyél iPhonet és ne valami szart főleg ha meg is engedheted magadnak mert egy samsung S3 tepsifonnál többre tartom

2012. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá pénzem akkor igen. Egy jó telefon. Biztos örülne neki. De lehet 17évesen már megvehetné magának a saját cuccait, és örülhetne neki hogy ő teremtette meg magának őket. Vagyis megáll a lábán nélküled is.


Ne értsd félre. Ez egy szuper telefon de ezzel együtt az egyik legdrágább készülék a piacon. Nagyon drága. 300K körül van az ára (lehet már valamivel kevesebb) ami valljuk be nem egy olyan dolog amit csak úgy az ember kiad még gazdagabb körökben sem.


Ha neked iphone5-re van szükséged és megteheted, hát vedd meg bátran. De szerintem ajándéknak kicsit "megvásárollak" érzése van egy ilyen luxuscikknek.

2012. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!