Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonságos ha nem az apple...

Reisz Benedek kérdése:

Biztonságos ha nem az apple hivatalos oldaláról rendelnék egy ipod touch5-öt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csodával határos módon túléltem az iPhone5 rendelést és meg is kaptam a szállítmányt az ígért határidőre.
2012. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem értetted a kérdést barátom:Dén arra lennék kiváncsi hogy nem e kapok valami hamisítványt vagy egy ipod4-et....és csak ez ami vissza tart a rendelésétől mivel a hivatalos oldalon 100 rugó egy ipod touch5, míg vannak oldalak ahol meg lehet rendelni 84ért és szeretném tudni hogy ez nem e valami átverés
2012. dec. 27. 20:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Te nem értetted a választ "barátom". Én egy NEM hivatalos oldalról rendeltem iPhone5-öt - és kaptam meg + nem volt hamisítvány. Remélem kielégítő válasz volt.
2012. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
+ infó: igen, voltak ott ipodok is meg más alma termékek.
2012. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
betudnád linkelni ezt az oldalt?:D az első komidba nem írtad bele hogy nem a hivatalos oldalról rendelted...
2012. dec. 28. 09:49
 6/11 A kérdező kommentje:
.
2012. dec. 28. 10:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha neked elég garancia, hogy egy, a te nevedhez hasonló IQ-jú ismeretlen beírja ide, hogy "igen, biztonságos", akkor íme: igen, biztonságos. Garanciáért azért ne fordulj hozzám!
2012. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a kielégítő válaszaidat:Dde azért belinkelnéd az oldalt ahonnan rendelted az iphoneodat?
2012. dec. 28. 10:27
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha neked elég garancia, hogy egy, a te nevedhez hasonló IQ-jú ismeretlen beírja ide, hogy "igen, biztonságos"


A következő link mindjárt megérteti veled, hogy nem ördögtől való dolgot említettem ( egyébként átlagos intelligenciával rendelkezem ):)


[link]


Fekete pénteken előfoglalással kedvező áron lehetett errefelé iPhone-hoz jutni ( gyakorlatilag az AT&T kedvezményhez rakott még egy kis részt a BestBuy), itt a nyugati parton. Biztonságos? Hogyne, ez egy nagy üzlethálózat errefelé.


Az már persze másik kérdés, hogy a kérdező semmire se fog vele menni. Ez arra válasz szerintem, hogy léteznek az almán kívüli, de ugyanolyan megbízható üzleti vállalkozások.

2012. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
fizethetek forinttal?és a kiszállítás mennyibe kerülne?
2012. dec. 28. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!