Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson sk17i-m van és...

Netudmeg kérdése:

Sony ericsson sk17i-m van és elrontotta barátnőm 20x az alakzatot és kéri a biztonsági kérsést amire nem tudok válaszolni! És nem enged be a telefonba! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a pc suite és a pc companiont is! Rádugom a telót a gépre, de a teló belső memóriáját nem tudom csatlakoztatni a géphez mert a telefontban nem tudom legördíteni az usb csatlakozását a géphez, nem tudom mennyire volt érthető az utolsó mondatom! És mivel nem tudom a telefon memóriáját csatlakoztatni a géphez így nem tudom frissíteni a szoftvert! Segítenétek?

2012. dec. 26. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el szervìzbe, ez az egyetlen amit tehetsz.
2012. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Prohardver.hu mobilos fórumában kérdezz rá, házilag is meg tudod oldani az ottani segítség alapján
2012. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ott mit kell beírni?!
2012. dec. 27. 20:15
 4/5 kukás csöves válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám.Te már meg oldottad?
2012. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
GMAIL!
2013. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!