Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a Concorde...

Miért csinálja ezt a Concorde One Tabom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Karácsonyra kaptam egy ilyen tabor és nagyon jól szuperál, de az a baj hogyha készenlétbe van sokáig és nem használom akkor olyankor mikor hasznàlnám akkor nem akar bejönni a képernyő és olyankor mindig újra ki és be kell kapcsolnom. Ez mitől van, hogy lehetne megoldani h ne legyen ez?


2012. dec. 26. 20:34
 1/4 anonim válasza:
Mert szar. Nekem iPad 4 wifi+ cellular 64gb van. Na ez jó tablet. Csak ajánlani tudom. És nem elkényeztetett büdös kölök vagyok. 18 vagyok és magamnak vettem abból a pénzből amit a nehéz nyári munkával szereztem.
2012. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Furjadék* ***** válasza:

Első, a különbésg anyi, hogy a te tableted közel 200 ezer, az övé meg 30 körüül lehet(pontos árat nemtudok, de közel ez az árkategória mind2).Az iFanoskodásnak vannak blogjai, ne itt terjeszd az igét, nem fog senki megtérni.


A kérdésre:próbálj meg szoftverfrissíteni, esetleg vidd vissza garira, ott meg kell csinálják.Mást nemigen tudsz tenni, esetleg amikor osszú időre kikapcsolod, kilősz mindent a háttérből, hátha segít.

2012. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Furjadék* ***** válasza:
Amúgy hamár ottartunk, hogy jó tablet, akkor az iPad semmi, egy ASUS Vivo Tab RT-hez képest.De persze mindkettő drága mulatság.
2012. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első válaszolóhoz, sajnos ez nem mindenkinek jön össze, mármint a nyárimunka. Be kell érnem egy Concorde One Tabbal, de nem szégyenlem ;)
2013. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!