Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bepróbálnád a BlackBerry 10...

Bepróbálnád a BlackBerry 10 telefonok valamelyikét?

Figyelt kérdés

Közeleg 2013 januárja. 34 nap és kinn vannak az új BlackBerry 10es telefonok. Kíváncsi vagyok hányan hallottatok már róluk és hogy mi a véleményetek ezekről a készülékekről.

Tegyük fel hogy az árat olyan 80-100 közé helyezik majd.

Szívesen váltanátok rá, egy újabb esélyt adva a régi nagy gyártónak? Illetve mi az amit ha tudna akkor váltanátok rá?



2012. dec. 27. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Hallottam már róla.A RIM szeret apróbb morzsákat kiszórni az éterbe csaliként.Képeket, videókat, stb.

2.Vélemény: Ezzel kellett volna domborítaniuk már legalább egy éve, és nem lennének akkora sz*rban, mint most.Első blikkre jónak tűnik.

3.Remélem, hogy "csak" annyiba fog kerülni, bár a RIM-et ismerve inkább 150 és 200 közé tegyük.Bár ha jót akarnak maguknak, akkor baromi jól árazzák be.(Habár ez nem rájuk jellemző)

4.Váltani wp8-ra váltanék, de szívesen kipróbálnám az OS10-et is, ha lenne rá lehetőség, mert tényleg jónak ígérkezik.Bár ez majd még kiderül.

2012. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SOHA
2012. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisvuk29 ***** válasza:
Max a béta-t kipróbálnám,de vagyok már annyi droiddal,hogy ne váltsak.Főleg annyiért! :D
2012. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A WP8-nak is adtam egy eselyt, ennek is fogok.
2013. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!