Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb?

Fraser6 kérdése:

Melyik telefon a jobb?

Figyelt kérdés
Új telót szeretnék de nem tudom melyiket. szerintetek Nokia C5-03 vagy inkább az LG Optimus L3 a jobb?? mindkettőről hallottam jót is meg rosszat is. Amúgy attól hogy Symbian van a Nokián még viszi mondjuk az angry birds-t vagy doodle jump-ot Pou-t stb?? és miben rosszabb a symbian az androidtól?

2012. dec. 27. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hanyagold mind a kettőt, dobj bele még 5k-t és vegyél egy Xperia Tipo-t
2012. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kössz de azt a telefont inkább kihagynám XD. Amúgy hasznos választ szeretnék szóval a kettőből valamelyiket.
2012. dec. 28. 00:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasznos választ adtam, megpróbáltalak megmenteni két nem igazán jó készüléktől. De akkor válassz ezek körül...
2012. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én is azt mondom, h tegyél még hozzá pár ezret és akk már kapsz egy normálosabb mobilt. Mert ezek közül egyik sem a használhatóságáról híres..

Remélem, tudtam segíteni..

2012. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is az előzőkkel kell tartanom. Dobj hozzá pá ezrest és vedd meg a tipo-t
2012. dec. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont hogy neked akarnak jót, és igen hasznosak voltak a válaszok, szóval ülj le, és gondold át még egyszer. Hulladék az LG, ha minden áron akarsz ezek közül választani, akkor a Nokia. A többiek csak megmenteni akarnak 2sz*rtól, amivel majd később bajlódsz.


Tipo-ra teszem a voksom, bár nekem nem olyan van, de pár ezerrel több pénzt teszel bele, és lesz egy normális telefonod. Ez a nem mindegy.

2012. dec. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nekem nem kell olyan ami mindent tud. csak egy normális telefon. a két telefon már megvan az egyik enyém másik anyukámé csak választanom kell. nem választhatok mást ez a 2 van.
2012. dec. 28. 11:42
 8/11 anonim válasza:
akkor azt válaszd amelyik a tiéd:D
2012. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj a nokianal. Azzal jarsz jobban!
2012. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
C5-03 a jobb!
2012. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!