Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber? Segits fontos!

Viber? Segits fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

nemreg letoltottem a viber alkalmazast a telefonomra..ertem hogy ingyenes de lenne egy kerdesem..a baratnommel szeretnek beszelni(van wifije es viberje is) de neki a suliban nincs wifi..az en telomon viszont van wifi is es mobilnet is..ugy is ingyenes hogy ha neki ki van kapcsolva a wifije nekem pedig mukodik a mobilnetem? (elofizeteses vagyok tudom hogy a mobilnetnek ara van de mi olyan csomagba vagyunk hogy nagyon olcso de ezt most nem fejtenem ki:D

bocsi a hulye megfogalmazasert nem vagyok valami telefon zseni..es az ekezetekert is bocsi telorol vagyok es siettem

13/L



2012. dec. 28. 02:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs wifid,fizetned kell.
2012. dec. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nincs felcsatlakozva netre akkor amit te irsz neki viberen az ugyanúgy ingyenes viszont akkor fogja csak megkapni az üzenetet ha felcsatlakozik netre.
2012. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindegy hogyan, net kell a működéséhez.

Akár wifi, akár nem.

2012. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy Wifi, vagy mobilnet kell. Mivel IP alapú a rendszer, azért ingyenes. Mindkét helyen ez kell, nem elég ha neked van.
2012. dec. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :))

Tehat akkor ugy nem ingyenes hogyha csak en vagyok rakapcsolodva a wifire?:((

Mindenkit felpontoztam!!:D

2012. dec. 28. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Látom, nem érted. A Viber mindenféleképpen ingyenes. Az, amin keresztül küldi az üzeneteket, vagyis az internet nem ingyenes. Ha neked van most interneted, de neki nincs, akkor is ingyenes, csak ő akkor tudja elolvasni, ha nethez kapcsolódik. A Wi-Fi is fizetős, de annak, aki előfizetett rá. Te meg gondolom a suliban lopod, így neked ingyenes, de a sulinak nem. A mobilnet drágább, mint a rendes net (wi-fi), de az a te pénztárcádat terheli. Még egyszer: a viber ingyenes, de a nincs nete, később kapja meg.
2012. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt vagom..de en most a hivasrol beszelek:|
2013. jan. 1. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azt vagom..de en most a hivasrol beszelek:|"



Mindegy hogy hívsz vagy üzensz vagy képet küldesz.

Mindenre ugyanaz vonatkozik.

2013. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Viber ***** válasza:

Hi,

This is an official representative of Viber Media.


Viber itself is totally free, meaning we (Viber) don't charge anything from you.


Since Viber uses the internet, both sides of the conversation must be connected to either WiFi or 3G. If a user is connected to WiFi - that user is not paying anything for sure. If the user is connected to 3G, the user *may* be paying his cell company for the data (about 0.3MB per minute of call), but that depends on the specific data plan that he has with his cellular company, and needs to be verified with them.


* Note that when a user is abroad using the cellular network (and not WiFi), there may be high Roaming charges by your cellular company for the data used.


For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.

Thanks,

Viber

-------------------------------

Hi,

Ez egy hivatalos képviselője Viber Media.


Viber maga teljesen ingyenes, ami azt jelenti (VIBER) nem számít fel semmit.


Mivel Viber használja az internet, mindkét oldalát beszélgetés kell kötni, hogy vagy WiFi vagy 3G. Ha egy felhasználó csatlakozik a WiFi-ről -, hogy a felhasználó nem fizet semmit, az biztos. Ha a felhasználó csatlakozik a 3G, a felhasználó * esetleg * fizet cellájában cég az adatok (körülbelül 0.3MB percenként a hívás), de ez függ az adott adat terv, hogy ő az ő celluláris cég, és meg kell ellenőrizni kell őket.


* Ne feledje, hogy amikor a felhasználó külföldön a mobilhálózaton keresztül (és nem WiFi), lehet, hogy a magas barangolási díjak az Ön celluláris vállalat a felhasznált adatok.


Ha további kérdései vagy műszaki támogatást, kérjük, látogasson el a hivatalos HelpDesk.

Thanks,

Viber

2013. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!