Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS vs. Android: Avagy mért...

IOS vs. Android: Avagy mért érdemes iPhont venni ha egy androidos teló többet tud?

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném megtudni, hogy mit tud egy iPhone amit egy androidos teló nem?
2012. dec. 28. 11:26
 1/3 anonim válasza:
Figyelj.. unokatesómnak iPhone 4Se van, nekem android.. tegnap nála voltam és hát fél napig nyomkodtam.. teljesen más mint egy androidos telefon, a gyorsasága lenyűgöző, és a facebook-ot is úgy tudod kezelni, hogy ámulsz bámulsz.. míg az én telefonom 1héten egyszer lefagy, addig az iPhone nagy-nagyon ritkán.. unokatesómnak nyár óta megvan és egyszer fagyott le leni, pedig tele rakta mindenféle hülyeséggel!! ez az én véleményem... :D
2012. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az iPhone-t szimplán azért utálom mert számomra nehéz és bonyolult.(ez igaz az összes apple termékre) van ipodom kb fél éve(kaptam) pár hónapja jöttem rá, hogy kell zenét rakni rá, addig próba szerencse elvén sikerült. aztán múltkor a tanárom apple laptopot hozott. és 1 óra azzal ment el, hogy összekössék a projektorral, mert levágott. aki tudja használni, annak biztos jó. én maradok az androidnál.
2012. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Érdemes egyáltalán venni IPhone-t venni? Egy jó Androidos telefon, normális kezelőfelülettel (Pl HTC Sense)nekem eddig jobban megfelelt mint egy I.
2012. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!