Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az android 2.3.6 támogatja a...

Az android 2.3.6 támogatja a 2 magos processzorokat?

Figyelt kérdés
valaki nem tudja mert keresgélem de sehol se írnak konkrét dolgot

2012. dec. 28. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem támogatja. Az az ICS találmánya.
2012. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az ics találmánya alatt mit értesz hogy az támogatja?
2012. dec. 28. 12:54
 3/6 MayDay86 ***** válasza:
hát nem az ICS-re van fejlesztve! Az biztos. mivel hogy a SGS 2 sem 4.0.4 el jött ki hanem volt rá 2.3.6 is az enyémen még az volt! Nem tudom milyen telefonod van de ha 2 magos akkor szerintem már van rá ICS frissítés bár ki hogy látja. Nekem az ICS jobban tetszett sokkal több mindent támogat. Bár ki mire használja ugye...
2012. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Xperia U is 2.3-al jött ki azért sem volt olyan gyors.

ICS-sel sokkal gyorsabb, mert az már kihasználja a 2 magot.

Ettől függetlenül persze a játékok kihasználták már 2.3-on is szerintem a 2 magot.

2012. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pont telefon választás előtt álok és samsung galaxy s advance vagy lg l9 ezek között vacilálok és egyre jobban húzok az lg felé mert többet tud meg az már ics vel jön ki és gondolom arra még legalább 1 frissítés lesz a samura meg most jön ki elvileg januárba bár novemberre is igérték és nem nagyon tudom eldönteni melyiket vegyem mert szivem szerint lg pénztárca szerint meg samsung
2012. dec. 28. 16:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Xperia U-t azért nem vennék mert csak 512 ram van benne ha már megy a rendszer rajta akkor már az se 512 mega
2012. dec. 28. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!