Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kínai androidos klón telefonok...

Kínai androidos klón telefonokon működik a Skype videótelefon funkciója?

Figyelt kérdés

Természetesen dual kamerás,wifis,3G-s ketyerékre gondolok,mint pl. ez:

[link]



2012. dec. 28. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan annyira, mint márkás telefonoknál.
2012. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kisvuk29 ***** válasza:
Azért egy SGS3 biztos jobb mindenre. :D De igen jó ez is.
2012. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sztem alkalmazást se tucc rakni rá... Mert lent külön írja lent h mien filetipisokat támogat, pedig az attól függ h van e alkalmazásod ami megnyitja... na meg 256 MB ram hogy a francba bírja el az Android 4.0-t? Az enyém 512 mega rammal az Android 2.2.2-t is épphogy bírja... + az alkalmazásokat se bírná... Pontozzatok le de ez sztem kamu...
2012. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fent azt írja 512 MB RAM van benne, lent azt írja h 256. Akk most mennyi??? :D Am ezzel majd hogy mész fel Google Playre (a volt android market)? Mert a Skype alkalmazást onnan kell leszedned... És Google csak igazi telókat enged fel oda XD
2012. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

.apk -ként biztosan rátudod rakni a skype -ot, de 90% hogy van rajta play. Ha meg nincs, a rajta lévő file kezelővel feltudod rakni. A gond akkor van, ha nicns rajta file kezelő. De adb -vel megoldható.

A kérdés az, hogy akkor most 256, vagy 512 mb ram van benne?

2012. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A linkel teló csak egy példa volt,egyébként az 256-os,a Google Play azzal is okés,meg sok hasonlóval(nem tudom hogy oldották meg,de működik)...viszont kinéztem egy s3 klónt amiben már az MTK6577-es 1.4Ghz-es dual core proci van,meg 512ram,8mp hátsó kamera,egy 4.8"-os Multi Touch Amoled kijelző,és ezekhez egy 4.1-es Android társul...ez azért kicsivel jobban hangzik! :) Sőt,ahogy idő közben kutatgattam a kínai csodák után,találtam sok érdekességet! Például a Lenovo tabletekbe is a MediaTek (MTK) procik kerülnek,a 6575 és a 6620-as modellek,de jönnek a quad core-os mobilok is az MTK6583-as és az MTK6588-as processzorokkal,valamint 2013-ban várható az MTK6599-es is ami már 8magos lesz! Szóval szerintem mondhat bárki bármit,oda kell figyelni ezekre a klónokra,mert lehet hogy csendben és észrevétlenül,de szépen lassan (vagy nem is olyan lassan) teljesítményben és már-már minőségben is felfejlődnek az eredetiekhez...na persze a márka az mindig márka marad,de ha "majdnem ugyanazt" kapom az eredeti árának ötödéért,én inkább a klónra szavazok...és szerintem vannak még páran így ezzel! Visszatérve a Skypra,remélhetőleg egy két-héten belül a kezemben lesz valami hasonló mint amit leírtam és kiderül tudja,vagy nem...de én hajlok az igen felé,és ebben a válaszok is megerősítettek!
2012. dec. 29. 03:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja,és a 2.2-es Android küszködik,ez igaz,de ezeken az alap általában 2.3.4,ami már elbír a Skype-al! A 4.0-ásokon is 2.3.4 van,csak a felület 4.0,viszont a 4.1 az már tényleg az!
2012. dec. 29. 03:49
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt is van:

[link]

..és ez az oldal meg is válaszolta a kérdésem,mert lejjebb görgetve a "Highlights" második pontjánál ez áll: "Video calling: YES",illetve még lejjebb a "Specifications" "Software" sorban az első a "Google Play"! Innentől azt hiszem a kérdés tisztázott,és remélem,hogy tudtam másoknak is segíteni,és nem hiába töltöttem az éjszakát infóvadászattal! Ha csak a fele igaz annak ami le van írva,már az is jó! :) Köszönöm a segítőkészséget mindenkinek!

2012. dec. 29. 05:00
 9/9 anonim válasza:
Nekem ez az egész gyanús... de te rudod...
2012. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!