Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudom a számítógépez...

Mért nem tudom a számítógépez csatlakoztatni a sony xperia tipom?

Figyelt kérdés

Most kaptam a tipom, de valamiért nem tudok rátenni semmit.

Amikor először tettem rá még gond nélkül ment, rátettem egy-két zenét.Ma akartam újra használni de nem sikerül.

Amikor bedugtam nem ismerte fel, és a telefonon megjelent egy üzenet hogy telepítsem a "sony pc companin" programot.

Ezt fel is telepítettem.

Ha bedugom a telefonom akkor csak annyi történik hogy a sajátgépben megjelenik egy "MTP-eszköz" aminek nincsenek tulajdonságai tök üres és nem lehet belemásolni semmit.

Ha megnyitom a "sony pc companin" programot azt írja "nincs csatlakoztatott telefon". Már mindent újra indítottam a programot már 3x-ra telepítettem fel.:(

Mi lehet a gond?:(



2012. dec. 28. 21:02
 1/3 kisvuk29 ***** válasza:

Beállítások->Xperia->Kapcsolódás és kapcsold át MSC-re.

Én soha nem használom az MTP-t.

2012. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az!:D végre érzékeli a telefonom.

Viszont a telefon memoriáját hogy tudnám megnézni a gépen?

Mert most csak a memóriakártyán lévő dolgokat látom.

2012. dec. 28. 21:23
 3/3 L4Fleur ***** válasza:
A telefon memóriája nem hozzáférhető! Csak az SD kártya és/vagy a Belső Tárhely.
2012. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!