Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek Samsung Galaxy...

Valakinek Samsung Galaxy Mini? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már egy éves a telóm(Samsung Galaxy Mini) és egyszercsak fogja magát és kikapcsol. De olyan is szokott lenni h telefonozok és csak úgy BEKAPCSOL!!! De előtte nem kapcsol ki. Mi lehet a baja? Hogyan lehetne megszerelni?

2012. dec. 29. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is csinált ilyet, mivel egy éves még 1 év garinak lennie kell, vidd be a szolgáltatóhoz és mond el, h szoftveres gondja van, újra kéne rakni

ott pár óra alatt újratelepítik neked

2012. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én csinálnék egy gyári vissza állítást. ekkor minden törlődik a telefonról olyan mintha akkor vetted volna. Előtte el kell menteni a fontos adataidat.

Ezt csinálják a szervízben is illetve megnézik hogy a legfrissebb rendszer van e telcsin ha nem akkor lefrissítik de ezt te is megtudod csinálni otthon hivatalosan nem buherálva. Ott a KIES illetve a telefonodon a beállítások névjegy szoftver frissítés pontja wifi kapcsolat mellett.

2012. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnos a galaxykra szoktak panaszkodni. En is azt tudom mondani hogy vidd be a szolgaltatohoz, ott meg tudjak neked csinalni. Boldog ujevet!
2012. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat;] utolsó: Neked is Boldog Újévet;)
2012. dec. 29. 11:04
 5/5 A kérdező kommentje:
És mindannyiótoknak Boldog Újévet!
2012. dec. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!