Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tulajdonosok véleménye...

Falcon1996 kérdése:

Mi a tulajdonosok véleménye az Xperia p-ről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akku időre, játékok, programok hogy mennek rajta. Illetve az, hogy unibody telefont, tehát egyáltalán nem lehet szétszedni? És ha elromlik az akku, akkor ki lehet cserélni? Az unibody miatt, a csatlakozók(microsusb, micro hdmi) a telefon oldalán vannak, és a egyik sem fedett, tehát nincs semmilyen dugó rajtuk. Így nem mennek tele szeméttel?

2012. dec. 29. 13:43
 1/3 anonim válasza:
jó telefon egy nap alatt lemerülnek ,nekem igaz Xperia S- em van, és nem lehet szétszedni be kell vinni a szolgáltatóhoz hogy ki javítsák ,az xperia S-en is van nem dugós nyílás a jack dugós és még nem koszos
2012. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Illetve még azt szeretném tudni, hogy van-e rajta karcálló üveg?
2012. dec. 30. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó telefon, nagyon szeretem. Az akksit lehet cseréltetni, te nem fogod tudni, de szervízben megcsinálják. tulajdonképpen az unibody csak annyit jelent, hogy nehezebb szétszedni :D .


" Az unibody miatt, a csatlakozók(microsusb, micro hdmi) a telefon oldalán vannak"

Miért egy nem unibody-nak nem az oldalán vannak a csalakozók? :D


Amúgy nem megy tele, én zsebembe hordom, és nem koszosodnak a csatlakozók.


Van rajta karcálló üveg, azthiszem nem GorillaGlass, de karcálló.


Én nagyon ajánlom.Ebben az árban messze ő a legjobb.Én is azért választottam, és nem bántam meg.

2 hónap múlva Jelly Bean is lesz rá.

2013. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!