Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows vs. Android?

Windows vs. Android?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos mert vagy Nokia Lumiát szeretnék vagy valami sony ericsson-t de nem tudom melyik lenne a jobb op. rendszer.:/

#Sony Ericsson #Nokia Lumia #Wondow vs. Android
2012. dec. 29. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeretnél a közeljövőben belenyúlni a telefonodba, esetleg személyre szabni? Mert az Androiddal általában ezt szokták azok, akik valami kis +-t akarnak csinálni a telefonnal. Viszont ha 1 egyszerű júzer vagy, akkor bőven elég a wp7, viszont még 1 valami. Ha játszani is szeretnél néha komolyabb játékkal, akkor inkább Androidos készüléket javasolnék. De ha a wp mellett döntesz, akkor játszani csak a wp8as készülékeken lehet, mármint a komolyabb játékokkal, de Androidra több van abból is. Viszont mennyiért is szeretnéd venni? Mert az is döntő pont lehet a készülék választásban.
2012. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat.hát igen még nem vagyok valami idős hogy ne játékra használjam a telefont szóval akkor inkább amin több játék lehet ingyen,és mivel még nem dolgozom nem szeretnék valami borsos árú telefont szóval olyan 50 000 Ft alatt nézném. lenne valami ajánlásod? néztem teszteket de nem tudok dönteni.
2012. dec. 29. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem androidosat,és mindenképp SONY-t!
2012. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2012. dec. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!