Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, Rendszer tárterülete...

Android, Rendszer tárterülete hogy használjam ki?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s Advance-ről van szó, gyári minden(2.3.6)

Ott tátong nekem 1,5 Gb rendszer tárterület MIÉRT? A play-ről leszedett cuccokat teszi oda? Akkor egy nagyon gamet miért nem rak ebbe? Nem tudom kihasználni?


2012. dec. 29. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az az 1.5gb az alkalmazásoknak van hagyva, akkor úgy szokott feltenni játékokat, hogy az indító kb 10-20mb, és letölti mellé a dolgokat.

Pl. a Galaxy S2-mnek volt 16gb tárterülete, de abból kaptam 11.5gb-t zenére, stb-re, de az alkalmazásoknak 2gb volt hagyva. Neked hogy van a tárhelyed pontosabban? A Kisebb androidos készülékeknél úgy van, hogy kb 200mb van az alkalmazásoknak hagyva, de nincs belső tárhely.

2012. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8Gb belsőm van összesen, ebből 2 gb a rendszeré, 4gb az enyém, és kb 1,5gb csak úgy ott van. Ezt nem értem, hogy csak minimális dolgokat tesz ide, a play-ről leszedett kis csip-csup programokat, de komolyan kihasználni meg nem tudom.. na ezt nem értem én! :/ Tudod amikor csak pl. 100 mega kéne, hogy még egy hd game ráférjen..idegesítő!!
2012. dec. 29. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé idegesítő, ha elfogy a memória. A játékokat úgy telepíti play-ről, hogy pl. van 1gb-s játék, letölti, és megtartsa addig, ameddig külön feltelepíti, utána asszem törli azt, amit letöltött, és marad, amit telepített, rövidebben dupla annyi hely kell neki, hogy telepíteni is tudja. Ahol 4gb helyed van, oda pakolja a játékhoz a fájlokat. Anno az S2-mön is úgy volt, hogy maximum 1gb-t használtam el, de ahhoz fél év kellett, és televolt a telefon alkalmazásokkal, ilyen kicsi programokkal. A mostani készülékemen egybe van az egész, és nincs az alkalmazásoknak hagyva hely, de csak 10.5gb-t kapok a 16ból, mert 5.5gb a rendszeré állítólag.
2012. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!