Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG L7, MyAudio Phone Series 5...

LG L7, MyAudio Phone Series 5 Plus, Atab5 Phone?

Figyelt kérdés

Nagy kijelzős telefont szeretnék (min 4,3", fehérben). Telefonálásra, sms-re, néha netezésre, fényképezésre használnám. Szerintem ezekre mindkettő megfelel.

Az LG 48.000, a MyAudio 60.000, Atab 40-50.000

Az LG az LG, mostani telefonom is az, előző is az volt, egyikkel sem volt problémám.

A MyAudiot és az Atab-ot nem ismerem, viszont tetszik, hogy duál sim-es, (hátha jól jön a jövőben) és nagyobb a kijelzője, 5". Kipróbáltam a bemutató darabot, és az egyébként kis felbontású kijelző számomra megfelelt.

Mindkét telefonról elolvastam minden fellelhető írást, jót és rosszat is.

Ezért tettem fel a kérdést, hogy tapasztalatilag ki hogy értékeli őket.



#MyAudio #LG Optimus L7 #aTab5 phone #Phone Series 5 Plus
2012. dec. 29. 17:09
 1/1 anonim válasza:

Nekem myaudiom van most is arrol irok :)) naagyon szeretem nagyooon joo:) orulok h ezt kertem es nem lg-t vagy valami mast:) szerintem azokra amikre te hasznalni akarod teljesen jo ..nagyon gyors voszonylag jok a kepek (bar a regi sonym szebbet csinalt) jol mennek a letoltott jatekok pl:)

Alkalmazasok is, szep a kepe nem lassulbe nem akad.:)) en szeretem:) bar elsonek n vette a netet a telompn nem ertettem moert..azt a vegen a masodil simnel lyukadtunk ki abba raltam a simkartyat.ha barmi erdekel irj uzit szivesen valaszolok ha gondolod.:))

2013. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!