Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra megéri letölteni...

Androidra megéri letölteni egy vírusírtót?

Figyelt kérdés
bocsánat elég tanácstalan vagyok
2012. dec. 29. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri mert akkor elég veszélynek van kitéve mivel olyan mint a Windows :)

Ha ajánlhatok egyet én a Zoner nevű vírusirtóval vagyok megelégedve mert folyamatosan jelzi ha Google Playről vírusos fájlt töltenék le és minden nap automatikusan futtat keresést ha beállítod :)

2012. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2012. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szvsz felesleges.Főleg akkor, ha a netről nem halászol össze tucatjával tört alkalmazásokat.Habár, ott sem jellemző, hogy "vírusos" lenne az alkalmazás, maximum szarul van "törve" és akkor előfordulhat olyasmi, hogy a lezárt képernyőt állandóan felébreszti, mert képtelen átugrani passzív állapotba az alkalmazás, ha kilép belőle az ember.Na pl. ezt sokan "vírusnak" nézik.

Egyébként ha odafigyelsz arra, hogy mit töltesz le, akkor felesleges akármelyik vírusirtót leszedni telóra.

2012. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fő a biztonság. Avast!
2012. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 chilliboy válasza:
Mobile care! A Play áruházból lelehet tölteni...
2013. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!