Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » The Sims FreePlay hiba, hogy...

The Sims FreePlay hiba, hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy atab7s készülékem(tablet)-em,és a Google Playen letöltöttem a The Sims Freeplay-t. Le is töltötte,de amikor elinditom,és kijön az EA képernyő,a következő hibát írja ki: A server error has occurred. Please visit www.eamobile.com/countrygate to choose you country and click the customer support link. (5002). Kérlek segítsetek, a legtöbb EA-s játéknál ugyanez van. Előre is köszönöm!

2012. dec. 30. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem LG Optimus One-om van és 10perce ugyanez a problémám volt csak nem play-ről szedtem le hanem az apk-t és a data-t is internetről oldalakrol szedtem le. Én kikapcsoltam a netet és már indult is és utánna kérte az internetet betöltésnél és utánna nyomtam egy home gombot és bekapcsoltam a netet és visszaléptem a játékba és már ment is :)
2013. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a FreePlay-t töltötted le,vagy a sima The Sims 3-at?
2013. jan. 17. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Freeplay természetesen.
2013. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem így sem jó :|
2013. jan. 20. 10:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg eltudod nekem küldeni honnan töltötted le?
2013. jan. 20. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én verziom nem megfelelő tablet-re de mindjárt keresek egy számodra megfelelő verziot és privátban elküldöm
2013. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sajtosmakarónidodoo válasza:

Nekem is ez a bajom! Már mindenhonnan próbáltam letölteni, hátha sikerül. Ugyanezt írja ki.

Elméletileg ki kell választani az országomat az ea-án és akkor jó. Na most. Az a /countrygate oldal nem is létezik már, és ott kellene. Én is tanácstalan vagyok.

Tabletem van, és nagyon szeretem ezt a játékot.:(

A barátomnak szinte uyganilyen tabja van és neki tökéletesen megy.

2014. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
el kell tüntetni a menütárat.Hide status bar.Ennyi!
2014. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!