Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mi lehet (rejtélyes üzenetek)?

Ez mi lehet (rejtélyes üzenetek)?

Figyelt kérdés
10 napja minden nap pontosan ugyanabban az időben (11.33-kor) érkezik a telefonomra egy SMS üzenet, ami azt tartalmazza, hogy "az üzenet nem jeleníthető meg". Talán képüzenet lehet, mert azt az én buta telefonom nem tud fogadni. A küldő számát nem tudom, mert a "nem jeleníthető meg" üzenetben csak a T Mobile központi száma szerepel. Mi lehet ez az egész? Nem valami veszélyes, lehúzós dolog?

2012. dec. 30. 15:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam a választ egy másik gyk-ás kérdésben. MMS üzenetet akartak nekem küldeni, de mivel nem tudtam megnézni, most rohadt sok ideig 24 óránként bombáznak ezzel az üzenettel. Mondjuk ennél többet érne, ha megadnák, ki küldte az MMS-t, mert fel tudnám hívni. Így fogalmam sincs, csak jön naponta ez a süket üzenet.
2012. dec. 30. 15:37
 2/2 A kérdező kommentje:
2012. dec. 30. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!