Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Ipad én külföldön...

Virzsy13 kérdése:

Apple Ipad én külföldön dolgozom és külföldi stick (usb) internetem van, amibe van sim kártya, ezt az internetet tudom használni Ipad-ba vagy lehetséges hogy működni fog az internet? És ha működik, csak külföldi Ipad-ba vagy meg vehetem MO-n is?

Figyelt kérdés
Apple Ipad

2012. dec. 30. 17:55
 1/3 reptoid ***** válasza:

Igen, tudod használni. Az iPadet bárhol megveheted. 3G-s verziót kell venned, bár gondolom ezt tudod, hiszen a sima WiFi-sben nincs sim kártyának hely.

Még annyi, hogy az iPadbe is microsim való, az usb stickedhez pedig gondolom normál méretűt kaptál. Ezt kicseréltetheted a szolgáltatódnál is, vagy erre alkalmas géppel körbe is vághatod. Ebayen van sok ilyen eszköz, és még kapsz hozzá adaptert is, így visszarakhatod majd az usb stickbe is akár. Ha minden kötél szakad ollóval/szikével is neki eshetsz, de azért ezt inkább nem ajánlom.

2012. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
Még annyi, hogy én ott venném meg, ahol 1) olcsóbb, 2) ahol élek, mert ha esetleg valami baja lesz és szervizelni kell, akkor sokkal kevésbé macerás a dolog.
2012. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kaptam tőled privátot de ahogy látom már megválaszolták a kérdésed :)


Előttem szólót kiegészíteném azzal, hogy kártyafüggetlent vegyél különben nem biztos, hogy Magyar meg külföldi kártyával is tudod használni. Ha meg kártyafüggőt tudsz venni akkor értelemszerűen a szolgáltatónál kell venni vagy az Apple oldalán a ki kell választanod a szolgáltatódat.

2012. dec. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!