Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos alapkategóriá...

Milyen androidos alapkategóriás telefont tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg Samsung, Lg, vagy Sony legyen.
2012. dec. 31. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sony Xperia Tipo.


A másik két márkát el is felejtheted alsó kategóriában, mert szemetet gyártanak.

2012. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Boda Gergő ***** válasza:
ZTE készülékei, azon belül is ZTE Arizona. Kapható a Medi Markt üzleteiben 18.000-t. Alap kategóriás Android készülék, nem kell felülni a teszteknek akadás mentesen, hiba nélkül megy; csak nem kell elfelejteni ez alap készülék és nem egy Xperia U vagy egyéb felső kat. teló.
2012. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Alig pár ezerrel több a Tipo, és fényévekkel előrébb van, mint az Arizona...

Az U meg minden, csak nem felső kategória.

2012. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xperia U azért 2x1 GHz-es procival nem felső de azért bőven középkategória.
2012. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
alapkategóriást kérdeztem nem közép vagy felsőt
2012. dec. 31. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
az Xperia Tipo az alsó kategóriásnak számít már , ami ennél gyengébb az már használhatatlan vacak amiben kicsi felbontású a kijelző, kevés a ram és a belső memória , a processzor pedig elavult.
2012. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alap kategosat kérdeztél, én meg azért ajánlottam neked a legjobb alap kategosat...de felőlem akár szophatsz a galaxi mini/gio/ace trióval is, vagy a zte arizonával, arra baxod el a pénzed amire akarod...
2012. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
galaxy*...csak hogy a fanok örüljenek.
2012. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy kommentelő aki úgy gondolkodik mint én.

Ne vegyetek fos galaxy telókat mikor már 40k-ért van Xperia U. Jó kijelző, jó proci.

Komolyan azt mondom, hogy még a 2 éves SE X8-amat is többre tartom főzött ROM-mal, mint ezeket a fos olcsó ZTE, Samsung gagyikat 20-30k körül.

2012. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!