Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvagytok elégedve a Samsung...

Megvagytok elégedve a Samsung közép és felső kategóriás mobiljaival?

Figyelt kérdés
Olyan tipusokra gondolok mint Pl. Galaxy S3, S2, Ace2 stb.
2013. jan. 1. 11:55
 1/2 tataboy ***** válasza:

Nekem volt S1-esem,aztán S2-esre váltottam tökéletesen meg vagyok vele elégedve! Mindent tud amire a mai világba tudsz használni egy telefont,persze folyamatos internet kapcsolat nem árt hozzá,mert igazából azzal adja ki leginkább tudását.

Feleségemnek Ace van,az azért a memória kezelése miatt hagy némi kívánnivalót maga után,olyat még egyszer nem vennék!

2013. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

S2-től felfelé nincs sok gond a samu telókkal(már ami a hardveres teljesítményt illeti, tehát itt nem számít, hogy melyik mikor jött ki piacra).

Nem mondom, hogy rosszak, de azt sem, hogy jók, mert kategórián belül vannak ugyanolyan jó telefonok más gyártóktól akár olcsóbban is.

Illetve szvsz a szoftveres optimalizáció nem épp a samsung telefonok legerősebb tulajdonsága.

2013. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!