Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefont kötelesek...

Samsung telefont kötelesek kicserélni?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy Y telefonom van nincs fél éves. A problémám az ,hogy ha hívok/hívnak nem mindig csörög ki azt jelzi mintha ki lennék kapcsolva. Ezt általában egy újra indítás orvosolva de mégis csak egy féléves telefon... pár napja pedig a billentyűzet hangai a fényképező hangja és pár hanghatás teljesen elnémult kikapcsoltam bekapcsoltam aksit ki vettem kijelöltem újra ,hogy szóljon de semmi. Arra lennék kíváncsi ,hogy ilyen esetben követelhetem azt ,hogy új készüléket kapjak vagy csak javítani fogják?? A telenor üzletbe ahol vettem mindig segítőkészek de gondolom ez a samsungon fog múlni.
2013. jan. 2. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Javítani fogják.
2013. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Javítani fogják.

3x-i javítás után kérhetsz újat, vagy ha ez javíthatatlan, akkor is adnak!

2013. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy factory reset-et nem próbáltál még. Lehet simán megoldja a dolgot.
2013. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jobban örültem volna egy újnak mivel szinte vadi új a telefon nem volt lejtve nagyon vigyázok rá.. nem próbáltam még majd holnap beviszem megcsinálják nem akarom nehogy elrontsak valamit és elveszítse a granciáját
2013. jan. 2. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ez nem típus hiba akkor ott is a factory resettel fogják kezdeni. Ments le minden adatodat mert azzal nem valószínű hogy foglalkoznak.

A factory resetet nem lehet elrontani, azzal állítod gyári állapotba a telót.

2013. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy y young hard reset lehet megoldja, annyit megér mielőtt szervizbe adod, hogy kipróbálod a resetet.

[link]



[link]

2013. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!