Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a GPS a...

Miért nem működik a GPS a Nokia 500-on?

Figyelt kérdés
memóriaformázás után ezt irja offline-ban Autóval: Erről a helyről nem iditható autós navigáció, Gyalog: az útvonal nem található (pedig megtatlálja csak amikor a navigálásra nyomok akkor irja ezt). Online-ban meg GPS-re várakozik, de addig hogy nem birom kivárni. Mi lehet a baja??

2013. jan. 3. 18:40
1 2
 1/14 anonim válasza:

Térképet töltsd le újból, nekem is volt ilyen.

És áttudod állítani Online-ra ha van mobilneted.

2013. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
megcsináltam még 2-szer is, wifin letöltöttem de még mindig ez van
2013. jan. 3. 18:51
 3/14 A kérdező kommentje:
és mondom online-on gps-t keres pedig pont forditva kéne
2013. jan. 3. 18:51
 4/14 anonim válasza:
Én tegnap frissítettem a térképet és nekem sem működik azóta offline módban, ugyanezzel a hibaüzenettel. Keresem a megoldást én is, ha megtalálom írok ide. :)
2013. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Golan Trevize ***** válasza:

Ebben a telefonban A-GPS van, ugye?

Engedélyezni kell az adatkapcsolatot, valamint azt is be kell állítani, hogy ne csak a beépített gps-t használja.

2013. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
be van minden kapcsolva, a bluetooth on kivűl mind ki van pipálva, mégse jó
2013. jan. 4. 15:33
 7/14 anonim válasza:

Adatkapcsolat bekapcsolása/internet online módot nem szeretném használni az adatforgalmi költségei miatt. A dec.17-én megjelent legújabb térképverziók letöltése után nem működik offline módban.



Más oldalakon ideiglenes megoldásként a régebbi térképverziók visszatöltését ajánlják. Remélem ez nem a Nokia szándékos cselekedete volt, mert ha nem javítják, akkor inkább kidobom a nokiámat és vennék egy korrektebb gyártótól valamit.


[link]


[link]


kontinensek, például egész Európa dec.17. előtti verziójának letöltéséhez link: (elég nagy méretű, több giga:


[link]


Kisebb méretűek ha csak egy kiválasztott országot töltenél le, ezért országonkénti térképlinkek:


[link]

2013. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Jó tanács azoknak, akik a legújabb (dec.17-én megjelent) nokia térképeket még nem töltötték le a telefonra: ne is tegyétek, ha offline módban (internetköltségek nélkül) szeretnétek navigációra használni!
2013. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
most mobilon vagyok ugynogy nem tudom mebnezni, de igen en is 22.-en frissitettem, ja es felreertes ne essek terkep az van csak navigalni nem akar. Elore is kossz a valaszokat
2013. jan. 4. 23:50
 10/14 A kérdező kommentje:
megneztem telefonon, letoltottem magyarorszagot tel.ra egy zip fajl megnyitom telefonos zippel es tele van fajlokkal azokkal mit kell csinalni?
2013. jan. 5. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!