Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bárkit fellehet hívni a...

Bárkit fellehet hívni a +36-tal? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a kérdésem hogy elvileg a +36 "előszámmal" (nem tudom hogy mondjam másképp) a világ különbőző részein élő emberekkel is tudok beszélgetni? Pl én Magyarországon vagyok, és Ausztráliában lévő embert szeretnék felhívni akkor ez hogy megy? Hogy írjam be a számot? Azért kéne mert több barátom is kinn él pár hónapja és eddig csak skyp-on értem el őket. Kérlek szépen leírnátok pontosan hogy akkor ezt hogy kell? Köszönöm :D

2013. jan. 3. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a +36 Magyarország előhívószáma, ezzel csak itthoni telefonokat tudsz felhívni.

Minden országnak van előhívószáma, azt kell beütni elsőnek, utána a körzetszám és a telefonszám.


Itt a lista:

[link]

2013. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 36 Magyarország előhívószáma.
2013. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi az a körzetszám? o.O Az benne van magában a telefonszámban?
2013. jan. 3. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:

A telefonszám általában 3 részre osztható: országelőhívó (erről beszéltünk + link fentebb) > körzetszám (mint itthon is Budapestnek 1, vidékre 2 jegyű számok) > telefonszám (6-8 jegyű általában a világban).


Ha megadták a telefonszámukat a barátaid, valószínűleg körzetszámmal együtt adták meg. Az elé már csak az előhívót kell tenned.

2013. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És a +-jelet eléje kell írni?
2013. jan. 3. 19:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és itt egy példa: (818) 907-8127 ebbe akkor megvan a körzetszám, nem?
2013. jan. 3. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a példában benne van a körzetszám is. A + jelet (vagy a 00 nemzetközi előhívót) tedd elé.
2013. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
renDben mindent köszönöK :D
2013. jan. 3. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz olcsó telefonálás oda.
2013. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:

A számhoz, amit írtál, még kellene az országhívó is.

Anélkül nem fogod tudni felhívni.

2013. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!