Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3g-t szeretnek venni...

Iphone 3g-t szeretnek venni 8gb-ost! Velemenyek? Pokolian tetszik foleg feketeben nagyon szep es jo is szerintem 23 000 ert veszem! Es temtundja az elado se, hogy kartyafuggetlen-e az iphonok kartyafuggetlenek?

Figyelt kérdés
Iphone 3g 8gb!!!Velemenyek!!!

2013. jan. 5. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudja az eladó? Tudod ugye, hogy ez azt jelenti, hogy lopott telefont készülsz megvásárolni? Azt is tudod, hogy nem kizárt, hogy otthon bekapcsolod és rádrúgják az ajtót..?
2013. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neki ment orangeson de nekem vodafonera kell
2013. jan. 5. 19:35
 3/11 A kérdező kommentje:
es igaz,hogy ha tukorfoliat rakunk az iphonera akk a fenyerott maxra kell teni es hamarabb fog merulni?
2013. jan. 5. 19:37
 4/11 A kérdező kommentje:
es,hogy lehet megtudni,hogy lopotte vagy nem?
2013. jan. 5. 19:39
 5/11 A kérdező kommentje:
de o is hasznaltan vette azt mondta es kuldott kepeket ugy,hogy be van kapcsolva de ki van veve a kartya vagyis fent ball sarokban irja ,hogy NO SIM
2013. jan. 5. 19:54
 6/11 reptoid ***** válasza:

Ha van rá mód, akkor ne vegyél már 3g-s iPhone-t. Jó telefont volt. De csak volt, ma már nagyon régi. Akkumulátora biztosan teljen tönkre van már menve, nem akarod szerintem félnaponta töltőre dugdosni.

Ezenkívül az utolsó iOS, amit futtat, az a 4.2.1. Ez azért baj neked, mert az app store-ban lévő alkalmazások között már csak elvétve van olyan, ami ezt követeli meg. Legalább 4.3-at, vagy iOS 5-öt kérnek már inkább. Magyarán alig fogsz tudni valamit letölteni. Hiába volt annak idején is olyan szoftver, az app store-ból csak a legfrissebbet tudod letölteni, ami már nem fogja támogatni a telefonod.


Inkább fontold meg, hogy vegyél egy 3GS-t. Ugyanúgy néz ki, de sokkal többet tud, és arra elérhető rengeteg alkalmazás.


Bár ugyan lassan 5 éves lesz a 3G, ezért nem valószínű, hogy pont most fogják letiltani, nem most kezd hiányozni valószínűleg egy szolgáltatónak se, ha netán nem lenne biztos az eredete, én azért óvatos lennék a helyedben. Egyébként pedig a 8 gb nagyon kevés szerintem.


Én inkább 3GS-t vennék, mert azt legalább ki lehet használni.

2013. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsó válaszolónak.A 3gs sem a legújabb de sokkal jobb mint a 3g és ha teheted minimum 16 gigásat vagy annál nagyobbat vegyél.
2013. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de nekem nem feltelenul jatszani kell arra kell , hogy a dolgom elvegezzem vele!!es netezzek nem tudom,hogy most gyujtsek egesz evben es vegyek egy samsung galaxy s3 mini-t?
2013. jan. 6. 10:04
 9/11 A kérdező kommentje:

es ennyi penzert milyen tellot veszel?

Fixtelefont

2013. jan. 6. 10:16
 10/11 reptoid ***** válasza:

Nem tudom pontosan megmondani, hogy a 4.2.1 támogatja-e a multitaskingot, de én naponta látok egy 3g-t, ami nem.

Nézel pl. egy pdf-et, diát a böngészőben, és valamit ki kell számolnod. Megnyitod a számológépet, de mikor visszamennél a diákhoz, akkor újra ki kell lapozni, hogy hol jártál, mert időközben ugye bezártad. Elég kínszenvedés.

Alkalmazásokban nem csak játékokra kell gondolni, hanem pl. egy egyszerű facebookra, pdf olvasóra, akármire. Ugyan ehhez nem értek, de már hallottam, hogy a 3g "felépítésében" nagyon különbözik az összes többi utána jövőtől. Ezt mondjuk alá is támasztja, hogy még 3gs-re is elérhető az iOS6, így vele együtt jóformán minden alkalmazás.

2013. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!