Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok nekem mondani olyan...

Tudtok nekem mondani olyan Androidos/érintőképernyős Samsung telefont /max.30 000-ért/, ami megbízható és megfelelő a mindennapi használatra, internetezésre, stb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 00:21
 1/4 alcapone386 válasza:
Előfizetéses vagy kártyás? Melyik szolgáltatónál?
2013. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Elofizetessel is csak havi 10 ezres csomagban kapsz ennyiert normalis droidot. Ha telefonalni akarsz, vegyel 3310-et, ha "okoskodni", akkor meg melyen nyulj a zsebbe. Ha 30 ezerert veszel droidot, az akadni, fagyni fog, es a programok fele nem fog indulni rajta. En is igy jartam elsore, aztan osszekapartam egy S2-re valot
2013. jan. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. kérdező: előfizetéssel, T-mobil.

Rendben azért köszönöm. Nekem jelenleg 2000 ft-os havidíjjal van Nokia c5-03-as telefonom de androidosra cserélném. Azért még alaposabban körülnézek.

2013. jan. 6. 10:59
 4/4 alcapone386 válasza:
Még mindig megéri körülnézni a részletek között. Annyiba kerül pl egy Samgung Galaxy S Advance havi részlete, mint ha haverokkal elmennél és fizetnél egy kört.Persze, ha pár havonta cseréled a telefonokat, akkor nem működik a havi részlet. Havi 2500Ft ot másra is el költ az ember. Menj be t-mobile ba, mond meg, hogy mit szeretnél és egy megfelelő konditciót fognak ajánlani. Vagy elfogadod vagy nem :)
2013. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!