Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet xperiára kódos...

Hogyan lehet xperiára kódos billentyűzárat tenni?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok amikor csak alakzattal, vagy kóddal lehet felnyitni a billentyűzárat, nem az amikor a kikapcsolás gombot megnyomom, mert akkor csak sima. az addig megvan, hogy a play áruházban, kerestem én már mindenhogy "xperia lock, unlock stb" de egyik sem olyan, van ami csak alkalmazásokat zár, van ami iphone másolás, azzal az a bajom, hogy mikor lépnék a kezdőlapra, megkérdezi, hogy mivel akarom végrehajtani a műveletet, addig el se jutottam, hogy kódos e. szóval valaki valami konkrét, jó appot nem tud ajánlani? bocs ha értelmetlenül fogalmaztam:D
2013. jan. 6. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
menü-> beállítások->biztonság->képernyőzár
2013. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hello


nekem xperia J-m van, nem szedtem le semmilyen ilyen alkalmazást, hanem gyárilag van rajta, arcalapú, csúsztatós zár, pinkódos és alakzatos képernyő zár, ezek közül lehet választani. Leírom, hogy nálam hol van, hátha neked is csak elkerülte a figyelmedet :)

Nálam a menü-beállítások-biztonság-képernyőzár menüben van.

2013. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad a beállításokban a biztonságnál?
2013. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!