Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s tulajdonosok,...

Iphone 4s tulajdonosok, hozzáértők jellemzés?

Figyelt kérdés

Leszögezném, tudom, hogy van már hasonló kérdés, ill. a világhálón rengeteg elemzés, de én mégis kíváncsi lennék, olyanok véleményére akiknek ilyen készülékük van , vagy értenek hozzá, személyes tapasztalatuk mi a telefonról. Most nem olyanokra gondolok , hogy milyen alkatrészekből áll, hanem hogy

-megéri-e még venni?

-pozitívumok , negatívumok.

és ha nem iphone 4s akkor milyen igazán jó telefont ajánlanátok ? Köszi.


2013. jan. 6. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak nyugodtan használd a keresőt és olvasgass.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te is olvasgasd el amit a kérdés alá kiírtam ; )

Amúgy a linkben szereplő kérdést még nem láttam, szóval azt kösz.

2013. jan. 6. 12:02
 3/7 reptoid ***** válasza:

Megvenni nekem megérte teljesen több, mint egy éve. Viszont ha most bemész a boltba és összehasonlítod az ötös és a 4s árát, akkor látod, hogy olyan nagy különbség nincs, szóval ha én vásárlás előtt állnék, inkább várnék még egy kicsit, és akkor vennék egy ötöst.


Ha használtban gondolkodsz, akkor 100 körül már kaphatsz itthon vásárolt, tartozás mentes, garanciás 4s-t. Ennyiért szerintem végképp megéri.


Pozitívumnak sorolhatnék rengeteg mindent, igazából most is erről írok, kényelmesebb, mint leülni a gép elé. Amióta megvan, tizedannyit ülök a gép előtt. Szinte mindent el tudok intézni rajta, egyedül gépelni szoktam már csak az asztali gépnél.

Negatívumnak pedig az akkumulátort mondanám, nagyon ritka, hogy kibírjon egyhuzamban 24 órát vagy másfél napot. Persze úgy, ha azért használtad is. Ami nagyon gyilkolja az a mobilinternet illetve a 3g hálózat.

2013. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Szerintem eléggé drága az iphone 4s is, legalábbis most nekem ezért az 5 kiesik, de nem szeretném azt, és pont ettől félek, hogy megveszem a 4s-t és úgymond mindenkinek 5 lesz és megint rossz vételt csináltam. Még azS3-on gondolkozom mert 10ből 8 ember a kettő közül azt mondja, hogy jobb, és kívülről nekem jobban is tetszik, de félek attól, hogy mivel samsung egy lefagyó, lelassult sz*r lesz.
2013. jan. 6. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Az S3 hardvere kb duplán leveri az iPhone 5-öt, a 4S-ről nem beszélve. Nem fog fagyni, még fullHD videót is lejátszik akadás nélkül. Én inkább azt venném
2013. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 reptoid ***** válasza:
Persze, a számok nyelván abszolút jobb az S3. Ettől függetlenül a 4S is simán hozza ugyanazokat a képességeket is feleannyira erős hardverrel. Innentől kezdve a személyes benyomásnak kell döntenie. Menj el egy boltba, tapicskolj s3-at és iphone-t is, aztán amelyik jobban bejön, azt vedd.
2013. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) De lehet, hogy tényleg gyűjtés lesz az i5re:)
2013. jan. 6. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!